نمایش 1 - 10 از 545
وعده‌های رنگارنگ کاندیداهای مجلس
مطلع الفجر:کاندیداهای مجلس یازدهم در جریان تبلیغات زودهنگامشان و در جلسات خصوصی تر با افراد خاص در حال تقسیم پست های مدیریتی هستند.
مطلع الفجر:شهرستان گیلانغرب علی رغم ظرفیت های بالقوه گردشگری مضاعف نسبت به برخی شهرستانهای دیگر اما در تحقق امر گردشگری به معنای واقعی محجور مانده است.
وضعیت نامعلوم امهال وامها در مناطق زلزله زده کرمانشاه؛
مطلع الفجر: وضعیت نامعلوم امهال وامها در مناطق زلزله زده از جمله سرپل و گیلانغرب باعث شده مردم همچنان امیدوارانه به موافقت دولت از پرداخت وامها خود داری کنند.
مطلع الفجر:نمی‌‍شود پشت درهای بسته تصمیم گرفت، اجرایی کرد و بعد به مردم گفت که ما چنان کردیم و چنان. مردم باید در جریان تصمیم‌هایی دولت و مشکلات آن قرار بگیرند.
یادداشت؛
مطلع الفجر: شهرستان گیلانغرب علی رغم کارنامه درخشان و دفاع و مقاومت جانانه در 8 سال دفاع مقدس هنوز از تبعات دستور العمل مناطق جنگی بی نصیب است.
یادداشت؛
مطلع الفجر:اربعین آغاز جاذبه مغناطیس حسین(ع) است،این مرکز جاذبه از نوع مادی نیست بلکه از جنس شعور و عشق و دلدادگی است.
یادداشت؛
مطلع الفجر-مقاومت وپایداری مردم گیلانغرب دردوران دفاع مقدس بویژه درروزچهارم مهر ماه سال ۵۹ یکی ازافتخارات تاریخی مردم مقاوم این شهر محسوب می شود .
به مناسبت روز جهانی تعاون؛
مطلع الفجر: تعاونی ها و مفهوم تعاون، یکی از ابزارهای توسعه بوده است که در نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار گرفته است.
یادداشت؛
مطلع الفجر:نامگذاری روز بیست و سوم مرداد ماه از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشورمان به مناسبت پیروزی جنبش حزب الله لبنان، بیش و پیش از هر چیزی، تجلیل از واژه مقدس “مقاومت” است.
مطلع الفجر:خبرنگاری یکی از پرمخاطره‌ترین و به تعبیری شیرین‌ترین مشغله به شمار می‌رود اما متاسفانه تا کنون در جامعه و بیش‌تر در بین مسئولین ما جایگاه مشخصی برای این قشر در نظر گرفته نشده است.

صفحه‌ها