مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
برای تبلیغات با ما هماهنگ فرمایید
مطلع الفجر: گیلانغرب من
6. شهريور 1399 - 10:35   |   کد مطلب: 112069
مطلع الفجر:افزایش چند برابری قیمت و کمیاب شدن سیلندر گاز مایع طی هفته‌های اخیر ، بسیاری از شهروندان روستاها را در گیلانغرب گلایه‌مند کرده است.

مطلع الفجر/علی‌رغم توسعه شبکه گاز شهری در نقاط مختلف و بهره‌مندی بیش از 80 درصدی مردم از گاز لوله‌کشی، هنوز سیلندرهای گاز مایع در بسیاری نقاط روستایی  این شهرستان محروم برطرف کننده نیازهای مختلف مردم است اما در یک ماه گذشته روند افزایش قیمت این کالا از یکسو و کمیاب شدن آن از سوی دیگر، گلایه‌هایی را به دنبال داشته است.
 

به دلیل نبود سیلندر گاز مایع در بسیاری ازروستاهای شهرستان گیلان غرب و گران شدن سیلندرهای گاز، مردم گله مند مجبورند هزینه های گزافی را برای سیلندرگاز پرداخت کنند.

با توجه به کمبود گاز مایع در روستاهای شهرستان گیلانغرب و فروش آن در بازار سیاه به قیمت گزاف و دست به دامان شدن فروشنده ها در شهرستانهای همجوار، روستاییان این شهرستان از مسئولان تقاضای رسیدگی به این مهم را دارند.

 

مردم  روستایی شهرستان مجبوراند سیلندرهای 11 کیلویی گاز مایع را که قبلا در دهستانها  و روستاها در جهت رفاه حال مردم توزیع می شد، اکنون با قیمتی نگران کننده  گاها در شهر   و گاها در شرستانهای همجوار مثل ایوان و سرپل ذهاب با قیمتی چند برابر قیمت منصفانه  معمول خریداری کنند .
http://www.matlaelfajr.com/sites/default/files/fullimages/1399/06/06/photo_2020-08-26_13-52-25.jpg

 انتظار  مردم  خصوصا در روستاهایی که هنوز   بی بهره از وجود گاز کشی هستند  از فرماندار محترم این است که با تدبیری  مسئولانه  پیگیر این دغدغه  مردمی باشد  که هنوز  از نعمت گازکشی بی بهره اند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار