مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
برای تبلیغات با ما هماهنگ فرمایید
مطلع الفجر: گیلانغرب من
15. مرداد 1399 - 15:30   |   کد مطلب: 112053
مطلع الفجر: فرمانده سپاه ناحیه گیلانغرب از توزیع توزیع4هزار پرس غذای گرم و 300 بسته کمک معیشتی همزمان با عید غدیر در گیلانغرب خبر داد .

 سرهنگ محمد جواد نجفی در جلسه  گرامی داشت غدیر که در فرمانداری  و با حضور  مسولان  شهرستان برگزار شد ، اهمیت توجه ورونق فعالیت‌های دهه غدیر را یادآور شد و عنوان کرد:بنا به سفارشات ائمه اطهار (ع) واقعه غدیر باید نسل به نسل معرفی و احیاء شود و در این راستا تدارک برنامه های نو آورانه با توجه به شرایط خاص کنونی  از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

 وی در خصوص برنامه های گرامی سالروز عید سعید غدیر ابراز داشت : با همکاری آستان قدس و هیئت رزمندگان اسلام  مجموعه  بسیج اقدام به پخت ۴ هزار پرس غذای گرم  در لبیک به  منویات ولایت امر و امامت امت مدظله العالی و همچنین توزیع ۳۰۰ بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان شهرستان   خواهد کرد .

وی همچنین  ابراز داشت: به منظور معرفت افزایی و واقعه غدیر و در آستانه عید سعید غدیر یک دوره مسابقه بزرگ "کتابخوانی" با عنوان "معرفت غدیر" و "نقاشی کودکان و نوجوانان" با موضوع غدیر در فضای مجازی که  برگزار خواهد شد .

سرهنگ نجفی  تصریح کرد: برگزاری کاروان شادی غدیر که یک برنامه نوآورانه و جدید است با همکاری سازمان تبلیغات و هیئت رزمندگان اسلام در سطح شهر برگزار می شود .

  وی به ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه از کرونا اشاره کرد و گفت در این راستا  برگزاری ایستگاه سلامت و گندزدایی معابر شهری گیلانغرب از دیگر برنامه‌هایی است که مجموعه بسیج شهرستان گیلانغرب همزمان با گرامیداشت عید سعید  غدیر با کمک ساید نهادهای شهرستان برنامه ریزی  و اجرا خواهد کرد .

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار