مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
برای تبلیغات با ما هماهنگ فرمایید
مطلع الفجر: گیلانغرب من
27. آذر 1398 - 10:20   |   کد مطلب: 111987
مطلع الفجر:دادستان عمومی شهرستان گیلانغرب از گزارش و کشف کیک های حاوی قرص در شهرستان گیلانغرب خبرداد.

حیدری در گفتگو با خبرنگار مطلع الفجر با اشاره به موضوع کشف کیک های حاوی قرص در این شهرستان اظهار داشت :تعداد محدودی کیک حاوی قرص‌ در شهرستان گیلانغرب در پی گزارش مردمی از مغازه‌ ای  کشف که پیگیری امر در دستور کار قرار گرفت
وی ابراز داشت با دستور دادستان و پیگیری پلیس امنیت اجتماعی شهرستان کیکهای  حاوی قرص جمع‌آوری شد.
 دادستان شهرستان گیلانغرب باعنوان اینکه ممکن است که این کیک‌ها در شهرستان گیلانغرب باز هم موجود باشند ابراز داشت: این قرص ها در یک کیک ایرانی با برند معروف جاسازی شده  اند.
حیدری با تاکید بر اینکه مردم عزیز شهرستان با توجه به وجود کیک های آلوده در صورت مشاهده چنین کیکهایی پلیس امنیت اجتماعی شهرستان رابه منظور جمع آوری  در جریان امر قرار دهند گفت در مورد وجود قرص در کیک تحقیقات جامعی در حال انجام است و قطعاً در این حوزه اطلاعات تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد.
 وی با تاکید بر ضرورت صیانت از سلامت عمومی  گفت در هر حال مردم عزیز شهرستان باید با احتیاط و از مراکز مطمئن نسبت به خرید اقلام مورد نیاز خود اقدام کنند و البته برخریدانواع کیکها  نظارت  داشته و مراقب کودکان خود باشند.

همچنین کارشناس  بهداشت شهرستان گیلانغرب  گفت درادامه بازرسی همکاران مراکز بهداشتی درمانی در مدرسه روستای قلعه رمن گواور و مدارس منطقه حیدریه  قرصهای مشکوک مشاهده وضبط گردید.
مهندس چراغی افزود: لازم به توضیح است کلیه متصدیان اماکن تهیه وتوزیع باید مواد غذایی را ازمراکز عرضه مجاز ومعتبر مواد غذایی تهیه نمایند واز خرید اجناس از فراد وغیر مسول خودداری نمایند

این کارشناس بهداشت تاکید کرد:به همشهریان گرامی توصیه می شود ضمن حفظ ارامش قبل مصرف انواع کیک بررسی ودقت لازم درخصوص عدم وجود قرص یا هر جسم خارجی را مورد نظر قراردهند.

 

طی چند روز اخیر گزارش ها و عکسهای در فضای مجازی و از سوی برخی مراجع  منتشر شده است که از وجود قرص هایی در درون کیک ها خبر داده است.
http://www.matlaelfajr.com/sites/default/files/fullimages/1398/09/27/photo_2019-12-17_13-08-23.jpg

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار