مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
برای تبلیغات با ما هماهنگ فرمایید
مطلع الفجر: گیلانغرب من
21. آذر 1398 - 12:14   |   کد مطلب: 111984
مطلع الفجر:رابط ستاد مردمی راهبری پیشرفت جامع(نهضت اجتماعی شهرستان گیلانغرب ) از برگزاری اولین عهدواره ملی پیشرفت به فراخور کشور در شهرستان گیلانغرب خبر داد.

رابط ستاد مردمی راهبری پیشرفت جامع(نهضت اجتماعی شهرستان گیلانغرب )در گفتگو با مطلع الفجر ،ضمن اشاره به ضرورت فرهنگ فراگیر حرکت به سوی پیشرفت عمومی کشور اظهار داشت : ستاد از تمام موسسات، تشکل‌ها، شرکت ها، تعاونی ها، شرکت‌های دانش بنیان، گروه های جهادی، مجموعه های خودجوش مردمی و همه جوانان فعال در عرصه های پیشرفت کشور دعوت می‌نماید تا فعالیت‌ها و اقدامات خود، در مسیر پیشرفت کشور را در سه سطح عمومی، تخصصی و ویژه ثبت نمایند.
ایوب الهی در خصوص  عهدواره ملی پیشرفت و آثار واصله  تصریح کرد :از مجموعه‌های منتخب علاوه بر آنکه در بهمن ماه و در ابر رویداد هفته پیشرفت تقدیر خواهد شد، جوایزی نیز برای پیشبری عملیات‌ها و برنامه های مورد توافق با مرکز تعالی پیشرفت اهدا می گردد و البته این رویداد سالانه و با همکاری همه حلقه‌های میانی برگزار خواهد شد.
  این مقام مسئول در خصوص اینکه چه کسانی میتوانند در این  فراخوان شرکت نمایند افزود:شرایط شرکت در فراخوان:عموم مجموعه‌های مردمی (رسمی یا غیر رسمی) می‌توانند مخاطب این فراخوان باشند.
 الهی  در تشریح بخشهای مشروح  عهدواره  نیز گفت :مجموعه های مردمی در بخش هایی مانند تعاونی‌ها، شرکت های دانش بنیان، مدارس، مساجد، دانشگاه ها، تشکل های دانشجویی، موسسات فرهنگی، گروه های جهادی، خیریه ها، هیئت های مذهبی، اتحادیه‌ها و اصناف، رسانه ها، مجموعه‌های کارآفرینی و … می توانند در این عهدواره شرکت نمایند.
رابط ستاد مردمی راهبری پیشرفت جامع(نهضت اجتماعی شهرستان گیلانغرب )  ابراز داشت :محورهای عهد واره در سه بخش عمومی، تخصصی و ویژه برگزار می‌گردد که شرایط شرکت در هر بخش  در اطلاعیه فراخوان و صفحه اختصاصی  مجازی به ادرس www.pishraft.ir به شکل کامل و مشروح برای عبلاقمندان و شرکت کتنندگان عزیز درج شده  است .
الهی گفت : آخرین فرصت تحویل"طرح های شرکت کنندگان" در شهرستان گیلانغرب به ادرس تلگرامی t.me/h.razmande در شبکه اجتماعی تلگرام تا 5 دیماه سال 1398  می باشد .
https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/09/19/1398091912235758319088374.jpg

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار