تازه های خبر

مطالب گیلانغرب

پیگیری یک مطالبه و پاسخ مسئولان؛
مطلع الفجر: درج قیمتهای دوگانه و متناقض بر روی دارو و اقلام بهداشتی در داروخانه ها صدای مردم گیلانغربی را در اورده است .
فرماندهی انتظامی گیلانغرب خبر داد؛
مطلع الفجر:فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب از پلمپ 11 واحد صنفی متخلف در این شهرستان از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان روز بیست پنجم این ماه خبر داد.
بهار است و گل طرب انگیز گشت ...
مطلع الفجر: بهار که می اید بستر طبیعت فرش رنگ رنگی از دیدنی ها را در ورای اذهان میگستراند که بی شک هر گوشه ان دیدنی و چشم نوز است .
معرفی یادمان گیلانغرب؛
مطلع الفجر:در هر شهر و دیاری خطه ای متبرک و قابل احترام است که مردم به سان سنگ صبوری دلهای زنگار گرفته را در ان صیقل میزنند و در گیلانغرب نیز یادمان شهدای مطلع الفجر از این خیل اماکن متبرک است .
جادبه های گردشگری گیلان غرب؛
مطلع الفجر:با توجه به بازدید هایی که از منطقه گلین داشته ایم مشاهده شد که حضور گردشگران تابستانی در این منطقه خوش آب و هوا بسیار قابل توجه است به گونه‌ای که جای جای این منطقه مملو از گردشگران بود.
معرفی جاذبه های طبیعی؛
مطلع الفجر:تفرجگاه میاندار از توابع گیلانغرب از مناطق تفریحی، بکر، سرسبز و زیبای این شهرستان است که در ایام نوروز پذیرای شمار زیادی از طبیعت دوستان است.
معرفی جاذبه های زیبای گردشگری؛
مطلع الفجر:شهرستان گیلان غرب در غرب استان کرمانشاه صدها اثر تاریخی و منطقه بکر تفریحی و گردشگری دارد که سالانه مهمانهای زیادی رادر ایام نوروز به خود فرا می خواند .
معرفی جاذبه های طبیعی گیلانغرب؛
مطلع الفجر:روستاي شاوله از جمله روستاهای کوچک و البته دیدنی دهستان ویژنان شهرستان گیلانغرب است که درفاصله حدودا ۳۵ کیلومتری این شهرستان واقع شده است.
قلاجه
معرفی جاذبه های گیلانغرب
مطلع الفجر:جنگل‌های قلاجه در استان کرمانشاه یک منطقه زیبا وحفاظت شده توسط سازمان محیط زیست است که جانداران مختلفی در آن زیست می‌کنند.
معرفی جاذبه های تاریخی گیلانغرب؛
مطلع الفجر:این آتشكده در حاشیه سراب گیلانغرب و دارای فضای مركزی كه محل آتشدان با چهار طاقی در اطراف و پایه های طاق و اتاق های مجاور و همچنین راهروهایی در ضلع غربی آتشكده می باشد
روایتی از مبارزه با محرومیت ها؛
مطلع الفجر:مبارزه در کرمانشاه با وجود گذشت سال ها از دفاع مقدس تمام نشده بلکه جنسش فرق کرده است.
در گفتگو با مطلع الفجر؛
مطلع الفجر: در روزهای اخیر خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر جابجایی شهردار گیلانغرب منتشر شده بود که تکذیب شد .
بر اساس نظر سنجی مطلع الفجر؛
مطلع الفجر:بانزدیکی پایان کار شورای اسلامی کنونی شهر گیلان غرب به نظر بهترین مرجع برای اظهار نظر در مورد عملکرد این شاکله تنها مردم شهر گیلانغرب باشند .
از بامداد امروز ؛
مطلع الفجر:موج جدیدی از گردو خاک ،از دیشب مرزهای غربی استان کرمانشاه را فرا گرفته و به موجب ان در شهرستان گیلانغرب نیز دید افقی کاهش یافت.
ثقفثف
گزارش؛
مطلع الفجر:بازارچه سومار که به عنوان یکی از سوهای امید مردم منطقه برای برون رفت از وضعیت محرومیت موجود به شمار می اید هنوز غیر رسمی است .
یثقف
تداوم بحران آلودگی در اسمان شهر؛
مطلع الفجر:موج جدیدی از گردو خاک به عنوان یک بحران آلودگی ماندگار ،از دیشب مرزهای غربی استان کرمانشاه را فرا گرفته و به موجب ان در شهرستان گیلانغرب نیز دید افقی به طور قابل توجهی کاهش یافته و الودگی محسوسی را باعث شده است .
قفقغ
معرفی جاذبه های گیلانغرب
مطلع الفجر:این آتشكده در حاشیه سراب گیلانغرب و دارای فضای مركزی كه محل آتشدان با چهار طاقی در اطراف و پایه های طاق و اتاق های مجاور و همچنین راهروهایی در ضلع غربی آتشكده می باشد
لالالب
معرفی جاذبه های گیلانغرب؛
مطلع الفجر:منطقه دیدنی و طبیعت بکر و چشم نواز گلین گیلانغرب با دره هایی عمیق وسر سبزلبریز از درختان انار و گردو وانجیر را شاید باید جزو دیدنی ترین نقاط استان کرمانشاه به حساب آورد .
فغقفغ
به روایت تصویر
مطلع الفجر: شهرداری گیلانغرب با رویکرد خدمت صادقانه به همشهریان عزیز اقدامات زیادی را از حیث روکش آسفالت ، ساخت پارک کلی و توسعه فضای سبز و مبلمان شهری را در دستور کار خود قرار داده است .
989
با انتخابات؛
مطلع الفجر: در اغازین ساعات امروزدو کاندید به جرگه نامزدهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب پیوستند.

صفحه‌ها