تازه های خبر

مطالب اقتصادی

مطلع الفجر:سهام عدالت افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند تا دهه فجر به صورت کامل آزادسازی خواهد شد.
فرماندار گیلانغرب:
مطلع الفجر:فرماندار گیلانغرب گفت: عملیات ساخت سه هزار و ۹۶۰ واحد مسکونی این شهرستان که در جریان زلزله ۲۱ آبان سال ۹۶ غرب کرمانشاه تخریب شده بود، پایان یافت.
رئیس اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری اداره کل تعاون و کار کرمانشاه
مطلع الفجر:رئیس اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۴۳۰۰ نفر در این استان بیمه بیکاری دریافت می‌کنند.
بعد از وقفه چند ماهه؛
مطلع الفجر:در حالی که اخبار غیر رسمی خبر از بازگشایی مرز سومار طی امروز را داداما این خبر به تعویق افتاد.
گزارش؛
مطلع الفجر:استان کرمانشاه دارای سه مرز رسمی خسروی، پرویز خان و سومار با کشور عراق است که در این میان بازارچه مرزی سومار به دلیل کوتاهی فاصله مسیر تا بغداد از سال‌های گذشته مورد استقبال تجار ایرانی و طرف عراقی قرار داشته است.
کالبد شکافی یک پروژهدر گیلانغرب؛
مطلع الفجر: پروژه گلخانه ای ناودار در گیلانغرب با مساحت 20 هکتار این روزها به نوعی در بلاتکلیفی و سکون قرار گرفته است.
مطلع الفجر:رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ازطرح دو فوریتی برای لغو گرانی بنزین در مجلس خبر داد .
فرماندار گیلانغرب خبر داد؛
مطلع الفجر:در کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری شهرستان گیلانغرب22 طرح اشتغالزا تصویب شد .
مدیر‌کل گمرکات کرمانشاه خبر داد
مطلع الفجر:مدیر‌کل گمرکات استان کرمانشاه گفت: طی 10 ماهه سال‌جاری صادرات از طریق مرزهای این استان از لحاظ ارزشی 50 درصد رشد داشته اشت.
سرپرست فرمانداری گیلانغرب؛
مطلع الفجر: سرپرست فرمانداری گیلانغرب از اختصاص 176 میلیارد ریال به طرحهای عمرانی این شهرستان در سال جاری خبر داد .
سرپرست فرمانداری گیلانغرب؛
سرپرست فرمانداری گیلانغرب گفت :از طریق پایاب سد مخزنی سراب، آب مورد نیاز برای آبیاری 50 هکتار از باغ های این شهرستان تامین می شود.
رییس بازارچه مرزی سومار؛
مطلع الفجر: رییس بازارچه مرزی سومار گفت : در روزهای ۲۶و ۲۷خرداد ماه جاری صادرات از مرز سومار انجام نمیشود.
ابراز نگرانی مدیر عامل شرکت بازیافت کرمانشاه از احتمال تعطیلی صدها شغل؛
مطلع الفجر:مدیر عامل شرکت بازیافت کرمانشاه گفت: پروژه بازیافت یک پروژه ملی برای شهر کرمانشاه است و اگر تعطیل شود از سونامی و زلزله بدتر است، روزی ۷۰۰ تن زباله را کجا می‌خواهند ببرند؟
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:
مطلع الفجر:نماینده مردم قصرشیرین ، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه منطقه آزاد تجاری قصرشیرین همراه با سایر مناطق هفتگانه استان های کشور به زودی در مجلس شورای اسلامی مطرح و به رای گذاشته می شود.
طوق "خام‌فروشی" بر گردن معادن زاگرس؛
مطلع الفجر: با وجود معادن عظیم قیر طبیعی درگیلانغرب، نبود تکنولوژی فرآوری و رکود دربازار فروش دست و پای توسعه این محصول راهبری را بسته است.
رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه مطرح کرد:
مطلع الفجر: رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه گفت: تاکنون کار آوار برداری ۲۴ هزار و ۵۰۰ واحد در استان انجام شده است.
نقد و نظر؛
مطلع الفجر:زنان در خانه نقش پررنگی را ایفا می‌کنند و اگر به سمت مصرف کالای داخلی گرایش پیدا کنند می‌توانند این موضوع را برای سایر اعضای خانواده فرهنگ‌سازی کرده و به شکوفا شدن تولید ملی کمک کنند.
فرمانده سپاه گیلانغرب؛
مطلع الفجر: فرمانده سپاه گیلانغرب گفت :هدف اصلی بسیج سازندگی را می توان شکوفاسازی استعدادهای بالقوه ، بروز خلاقیت ها در کنار خودسازی معنوی و در نتیجه تربیت نیروهای مخلص است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه عنوان کرد:
مطلع الفجر:مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت:احداث واریانت زله زرد در مسیر گیلانغرب- سومار نقش بسزایی در رشد توسعه مبادلات اقتصادی منطقه خواهد داشت.
مطلع الفجر:چند سالیست در شهرستان گیلان غرب با تلاش گروهی از جوانان این منطقه شاکله ای تلاشگر گرد هم امده و در قالب شرکت وگا صنعت گیلان حرکتی خوب در راستای تولید داخلی انجام داده اند که امروز در کشورمطرح شده اند .

صفحه‌ها