تازه های خبر

مطالب سیاسی

مطلع الفجر:رهبر انقلاب در جمع تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی اظهار داشتند: هم دوستان و هم دشمنان بدانند؛ ما در عرصه‌ جنگ نظامی و سیاسی و امنیتی دشمن را عقب زدیم.
امام جمعه گیلانغرب ؛
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب گفت:ملت بزرگ مابا حضور حماسی خود دربدو انقلاب یک کار غیر ممکن را ممکن کردند وهرکجا در پشتیبانی نظام به میدان امده اند دشمن عقب نشسته است.
امام جمعه گیلانغرب ؛
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب گفت:دشمن در بحث اقتصادی از ابتدای انقلاب به تحریم و الان جنگ اقتصادی رو آورده است و بسیاری از پیشرفت های کنونی مدیون ایستادگی در برابر تحریم‌های یکجانبه آمریکا است.
امام جمعه گیلانغرب ؛
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب همزمان با روز جهانی قدس گفت :روز جهانی قدس یادگارحیات‌بخش امام.ره. برای امت اسلام است .
امام جمعه گیلانغرب؛
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب گفت :امام خمینی از بزرگترین شخصیت های دینی واسلامی دوران بود امام امت روح خدا و کالبد زمان و احیاگر دیگر در عصر ما بود.
امام جمعه گیلانغرب ؛
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب در خطبه های نماز جمعه امروز برخی ازاهم مشکلات شهرستان گیلانغرب را عنوان کرد و از مسوولان استانی و شهرستاندر راستای تسریع در خدمت به مردم ، رفع و پیری سریع انها را خواستار شد
امام جمعه گیلانغرب ؛
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب گفت:خروج امریکا از برجام سند غیر قابل اعتماد بودن این کشور ست ، آیا وقت ان نرسیده دولتمردان بجای اعتماد به مذاکرات به توان فرزندان ایران اعتماد کنند ؟
امام جمعه گیلانغرب؛
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب گفت :خروج آمريكا از برجام نشان داد، دشمنان تابلودار نظام اسلامى به هيچ‏وجه قابل اعتماد نيستند، تنها فايده برجام، ابطال نظريه "تعامل با كدخدا و آمريكا" بود .
در واکنش به خروج آمریکا از برجام صورت گرفت
مطلع الفجر:رئیس جمهور در واکنش به خروج آمریکا از برجام، با اعلام خوشحالی از «خروج یک موجود مزاحم از برجام و با تأکید بر اینکه «از این لحظه، توافق، بین ایران و پنج کشور است»، گفت: «ملت ایران از امشب متحدتر و مصمم‌تر از گذشته است.»
امام جمعه گیلانغرب ؛
مطلع الفجر:امام جمعه گیلانغرب گفت :تحول در نظام آموزش و پرورش باید منوط ومربوط به تحقق صحيح ودقيق تربيت اسلامى در بدنه این نهاد باشد .
نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس:
مطلع الفجر:نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش ارتفاعات استراتژیک بازی دراز در دوران دفاع مقدس، عملیات غرورآفرین بازی دراز را نماد رشادت رزمندگان در جبهه های غرب عنوان کرد.
جانشین فرماندهی سپاه گیلانغرب:
مطلع الفجر:جانشین فرماندهی سپاه گیلانغرب گفت: سپاه پاسداران امروز فراتر از ماموریت‌های ذاتی خویش در زمینه محرومیت زدایی و خدمات‌رسانی پیش قراول ادارات و نهادهای دولتی است .
خبر مسرت بخش دولت در آستانه سال نو!
مطلع الفجر:در پی زلزله اخیر در شهرستانهای غربی استان کرمانشاه به واسطه خسارتهای وارده موضوع اجرای امهال 2 ساله وامها قطعی شد اما در آستانه سال نو پیامکهای تهدید آمیز بانکها این مهم را در هاله ای از ابهام قرار داد.
امام جمعه موقت گیلانغرب؛
مطلع الفجر: امام جمعه موقت گیلانغرب گفت :استراتژى امام در «حدوث» و «بقاى» انقلاب اسلامى، بر دو عنصر اساسى اسلام و مردم تكيه داشت.
امام جمعه گیلانغرب؛
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب:از بزرگترين تدابير رهبر معظم انقلاب در مديريت نظام اسلامى نقدبا هدف اصلاح وضع موجود است در حالی که عده ای بجای اصلاح امور از ساطور قصابى براى درمان آلام و دردها بهره مى‏برند.
موج‌سواری روی احساسات مردم همیشه جواب نمی‌دهد؛
مطلع الفجر:موج سواری اصلاح‌طلبان تا حدی بقای این جریان را در پی خواهد داشت، ولی بقای این جریان در گرو همراه شدن با مردم و کنار گذاشتن خودخواهی های فردی و جناحی است.
امام جمعه موقت گیلانغرب ؛
مطلع الفجر:امام جمعه موقت گیلانغرب گفت :یک سوی مسأله اصلى در ناآرامى‏هاى شب شهادت حضرت زهرا(س)اراده واضح خام و رصدشده ضدانقلاب است كه با هدف ايجاد خشونت مزمن در كشورحركت به سمت پروژه مرموز تخريب ايران اسلامی را در سر می‏ پرورانند.
با نگاه به حمله وحشیانه دراویش گنابادی؛
مطلع الفجر:باز هم داعشی های وطنی، جنایتی دیگر رقم زدند، نگذارید این داستان تکرار شود. تا قبل از آنکه به فراموشی سپرده شود با عاملان این جنایت قاطع برخورد کنید و از ابراز نگرانی های مصلحتی و هیاهوی بزدلان سیاسی نترسید.
نقد و نظر؛
مطلع الفجر:مسئولان و دولتمردان بدانند ملت مطالبه دارند، فریب آمارهای اشتغال و تورم را نمی خورند، در صحنه مطالبه گری باقی می مانند و این سوال اساسی را دارند که در سال تولید و اشتغال، که دو ماه از آن باقی مانده چند جوان بیکار بر سر کار رفتند…
امام جمعه گیلانغرب
مطلع الفجر:امام جمعه گیلانغرب گفت:اگرمدیرانی که همه امکانات کشور در اختیار انهاست با درک درست واقعیات جامعه ،گرفتاریهای مردم رابا نگاهی فرا جناحی و صرفا دلسوزانه پیگیری کنندقطعا دشمنان در دکترین نفوذ خود همیشه ناکام خواهند بود .

صفحه‌ها