مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
برای تبلیغات با ما هماهنگ فرمایید
مطلع الفجر: گیلانغرب من
27. بهمن 1398 - 14:30   |   کد مطلب: 112017
به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)؛
جشن «میلاد کوثر» در شهرستان گیلانغرب برگزار شد+ تصاویر
مطلع الفجر:مصادف با ایام ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرارسیدن روز زن و بزرگداشت روز مادر گردهمایی بزرگ جشن میلاد کوثر درگیلانغرب برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار مطلع الفجر ،پیش از ظهر امروز و مصادف با ایام  ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرارسیدن روز زن و بزرگداشت روز مادر گردهمایی بزرگ جشن میلاد کوثر با حضور مسئولان شهرستان و جمعی از زنان و مادران در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی شهدای گمنام  گیلانغرب برگزار شد.

 در  حاشیه این مراسم که برای اولین بار به صورت  گفتگوی کارشناس محور و با موضوع خانواده ، جایگاه انقلابی و اجتماعی اخلاقی زن برگزار شد  ، حجت الاسلام و المسلمین  خاص امیری امام جمعه گیلانغرب ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرارسیدن روز زن و بزرگداشت روز مادر اظهار داشت:  به راستی که برگزاری جشن میلاد کوثر یکی از اصلی ترین برنامه هفته بزرگداشت مقام زن و مادر بود که در شهرستان گیلانغرب  است.

وی با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) می توانند در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی الگو باشند، اذعان کرد:  نقش و جایگاه زنان در جامعه بسیار حائز اهمیت است و زنان باید در این خصوص حضرت زهرا (س) را الگوی خود قرار دهند.

امام جمعه گیلانغرب در ادامه  به ضرورت تمسک به اموزه های اسلامی و سبک زندگی اسلامی  اشاره و با تأکید بر اینکه باید سیره زندگی حضرت فاطمه (س) در جامعه ترویج پیدا کند، تصریح کرد: گسترش فرهنگ و سیره حضرت فاطمه (س) در بین بانوان شرکت کننده در جامعه یکی از اهداف برگزاری جشن میلاد کوثر است.

 در خلال این مراسم با شکوه که به همت جامعه بسیج زنان سپاه شهرستان گیلانغرب برگزار شد ، ایستگاه صلواتی ،  قرائت شعر ، مولودی خوانی ، اجرای نمایش برگزار شد و همچنین هدایایی به اسامی که مزین به نام و القاب فاطمه  بود اهدا شد .

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار