مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
برای تبلیغات با ما هماهنگ فرمایید
مطلع الفجر: گیلانغرب من
7. بهمن 1398 - 14:25   |   کد مطلب: 112012
مطلع الفجر: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه گیلانغرب گفت : شهادت سردار سلیمانی برخلاف توهمات دشمنان نه تنها سیر خط مقاومت را کند نکرد بله این خط اسلامی و انقلابی را در دنیا پویا تر کرد .

 به گزارش خبرنگار مطلع الفجر ، مسئول حوزه نمایندگی  ولی فقیه در سپاه گیلانغرب  در مراسم با شکوه انس و مودت بازنشستگان سپاه این شهرستان گفت : انقلاب اسلامی  پدیده ای یکتا  در جهان امروز  به مانند نیلوفر روییده در سراب دنیای قدرت  ، ثروت و شهوت  و منفعت  ، شیشه عطر سرگشوده در بدبویی و لجن لیبرال  دمکراسی   است .

حجت الاسلام محمدی افزود:انقلاب اسلامی از هر حیث با انقلابهای دیگر متفاوت و رنگ و بوی ان متعالی تر است .

وی اذعان کرد :فلسفه وجودی انقلاب اسلامی انقلابی است که برخلاف دیگر رخدادها  معتقدبه وابستگی به قدرت استکباری امریکایی و قدرتهای شرق و غرب نیست بلکه  انقلابی  مستقل ،برخواسته از اموزه های دینی ، اسلامی و انقلابی است.
مسئول حوزه نمایندگی  ولی فقیه در سپاه گیلانغرب  ابراز داشت:انقلاب اسلامی همواره در معرض تهدیدات معاندین، استکبار و بی بصیرتهای غفلت زده بوده است  و عناد ورزی ها هر روز به نوعی و شکلی در ورای این نیلوفرخوش عطر،ظهور و نمود میابند.
وی تاکید کرد :انقلاب را برای تثبیت و مانایی خود و برای اعتلای اسلام عزیز  همواره نیازمند فداییانی بوده  از جنس رهبری معظم ، از جنس سردار سلیمانی و سردار حاجی زاده ها  و این فداکاری های فداییان خط پر فروغ انقلاب را همواره در مسیر تمدن بزرگ اسلامی پیشخواهد برد .
 وی به شهادت سردارمعظم سلیمانی اشاره کرد و تصریح کرد: اگرچه دشمنان وجود سردار سر افراز را بر نتافتند  اما بدانند حسب مضمون سخن سردار سلیمانی  چه امریکا  چه سعودی و چه صهیونیسم دیگر نمیتوانند  در برابر  اراده قاهره خداوند پیروز باشند و خط مقاومت و ندای استکبار ستیزی رسا تر و استوار تر از هر زمان ملت های ازاده  را خواهد پیمود .
حجت الاسلام محمدی به زمزمه های مذاکره مجدد دیپلماتهای بی بصیرت اشاره و گفت : در درون هم در روزهای اخیر صدا و زمزمه مذاکره مجددا برخواسته و در راستای همان لیبرال دمکراسی  و پس از تجربیات نا موفق و کشنده که باید هم در نیت  و هم در رفتار اینگونه افراد دقیقتر کاووش شود و در انتخابات پیش رو به عنوان تورنمنت بزرگ سیاسی و موثر کشور  مراقب ظهور و نمود این تفکر مخرب بود .

 در ابتدای این مراسم همچنین  سرهنگ محمد جواد نجفی  جانشین فرماندهی سپاه گیلانغرب در جمع بازنشستگان سپاه گفت:سهم عظیمی از امنیت و آسایش کنونی کشور نتیجه جانفشانی ، فداکاری شما نیروهای بازنشسته و پیشکسوتان دوران جهاد و شهادت است .

وی خطاب به بازنشستگان سپاه گفت: شما عزیزان در پیروزی هشت سال دفاع مقدس نقش عظیم و غیرقابل وصف داشته‌اید و امروز نیز به حمایت و حضور دشمن‌شکنانه بسیجیان همیشه در صحنه دومین شهر مقاوم کشور احتیاج داریم.
 وی همچنین به نقش بی بدیل همسران کارکنان بازنشسته سپاه اشاره کرد و گفت به حق بانوان  نیز در کنار مردان نقش ارزنده و انکار ناپذیری در  سالهای دفاع مقدس و حتی اکنون در کنار کانون گرم خانواده داشته و دارند .
 در خلال این مراسم همچنین برنامه اگاهی  بخشی حفاظتی و بصیرت افزایی سواد رسانه ای ،   و همچنین بسترهای تهدیدات اسیبهای حفاظتی و اجتماعی با تشریحی ملموس از توضیح و نمایش فیلم ارایه شد .

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار