مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
برای تبلیغات با ما هماهنگ فرمایید
مطلع الفجر: گیلانغرب من
26. دى 1398 - 12:35   |   کد مطلب: 112011
مطلع الفجر: میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و اجرای پروژه‌های عمرانی و همچنین بهسازی معابر 25 روستا و تجهیز آتش‌نشانی شهرداری‌ها به این شهرستان اختصاص‌یافته است.

 به گزارش مطلع الفجر ،محمودیان با تأکید بر تسریع دستگاه‌های اجرایی برای جذب اعتبارات جدید پروژه‌های عمرانی، ابراز داشت: اعتبار 150 میلیارد ریالی پروژه‌های عمرانی گیلانغرب، علاوه بر 80 میلیارد ریال اعتبارات استانی و متوازن شهرستان است که 107 پروژه را در بر می‌گیرد.

وی تصریح کرد: تاکنون 3970 واحد مسکونی تخریب‌شده در جریان زلزله تکمیل و واگذارشده‌اند و از مجموع 170 واحد مسکونی تخریبی در جریان سیل فروردین امسال نیز تاکنون 150 واحد تکمیل و واگذارشده و 20 واحد باقیمانده هم تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

وی بابیان اینکه کار گازرسانی به روستاهای شهرستان در بخش‌های گواور و مرکزی در چهار محور در حال انجام است از گازدار شدن بیش از 30 روستا تا دهه فجر و پایان امسال خبر داد و گفت: فاز اول پکیج گازرسانی به دهستان ویژنان هم شروع‌شده و 10 روستای باقیمانده در شهرستان نیز سال آینده اجرایی خواهد شد.

وی به پرداخت 60 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زا از محل اعتبارات روستایی و زلزله هم اشاره و گفت: تاکنون 132 درصد از سهمیه شهرستان در این حوزه محقق شده است.

محمودیان با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی و جان باختن تعدادی از هم‌وطنان در جریان مراسم تشییع و همچنین سانحه هوایی اخیر، گفت: حضور مردم در مراسم تشییع سردار سلیمانی برخاسته از قلب آن‌ها بود چراکه سردار سلیمانی به‌واسطه خدمات ارزنده به کشور و نظام در قلب مردم جای داشت.

فرماندار گیلانغرب در ادامه به اهمیت انتخابات آتی اشاره و به مدیران متذکر شد: ملاک را در همه امور قانون قرار داده و تمامی امکانات خود را در اختیار برگزاری باشکوه و سالم انتخابات قرار دهند.

وی با تأکید بر توسعه محور قرار دادن پروژه‌های عمرانی در گیلانغرب، در خصوص تبلیغات انتخاباتی در سطح شهرستان گفت: نسبت به کسانی که از امکانات دولتی له یا علیه هریک از داوطلبین انتخابات استفاده نمایند به‌هیچ‌عنوان اغماض نخواهد شد.

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار