نمایش 1 - 10 از 949
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
مطلع الفجر:سالهاست مزارستان طاقیل در گیلانغرب آرامگاه اموات در شهر، بخش و روستاهای اقماری گیلانغرب بوده اما اخیراقدامام عجیب عده ای مردم را دغدغه مند و نگران کرده است .
مطلع الفجر:قرار گرفتن بازارچه مرزی سومار در شرایط بد به دلیل عدم تکمیل زیر ساختها و کرونا باعث شده این بازارچه عملا تاثیری در رفع محرومیت گیلانغرب و اشتغال قشر بیکار نداشته باشد.
مطلع الفجر :سقز، صمغی به رنگ سبز خیلی روشن، غلیظ و بسیار چسبنده است که از درخت بنه تولید می‌شود.
در جلسه پیشگیری از شیوع کرونا؛
مطلع الفجر:فرماندار گیلانغرب گفت: اقدام‌های بهداشتی برای مقابله با شیوع و سرایت کرونا ویروس در این شهرستان انجام شده و تاکنون مورد از ابتلا به این بیماری در گیلانغرب مشاهده نشده است.
حادثه
مطلع الفجر: صبح امروز وقوع یک فقره تصادف رانندگی در گیلانغرب حادثه ساز شد .
به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)؛
مطلع الفجر:مصادف با ایام ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرارسیدن روز زن و بزرگداشت روز مادر گردهمایی بزرگ جشن میلاد کوثر درگیلانغرب برگزار شد.
حجت الاسلام محمدی؛
مطلع الفجر: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه گیلانغرب گفت : شهادت سردار سلیمانی برخلاف توهمات دشمنان نه تنها سیر خط مقاومت را کند نکرد بله این خط اسلامی و انقلابی را در دنیا پویا تر کرد .
فرماندارگیلانغرب خبر داد؛
مطلع الفجر: میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و اجرای پروژه‌های عمرانی و همچنین بهسازی معابر 25 روستا و تجهیز آتش‌نشانی شهرداری‌ها به این شهرستان اختصاص‌یافته است.
امام جمعه گیلانغرب؛
مطلع الفجر:امام جمعه گیلانغرب گفت: دشمن بداند که فتنه خط قرمز ماست و چشم درون این ملت همواره روشن و بصیر در برابر توطئه و فتنه بدخواهان است.
معاون سیاسیف اجتماعی فرماندار گیلانغرب:
مطلع الفجر:معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری گیلانغرب از اجرای طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک با هدف پیشگیری از تخلفات و تصادفات رانندگی با ارائه آموزش‌های لازم از سوی پلیس راهور شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها