نمایش 1 - 10 از 13
پیگیری یک مطالبه و پاسخ مسئولان؛
مطلع الفجر: درج قیمتهای دوگانه و متناقض بر روی دارو و اقلام بهداشتی در داروخانه ها صدای مردم گیلانغربی را در اورده است .
فرماندهی انتظامی گیلانغرب خبر داد؛
مطلع الفجر:فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب از پلمپ 11 واحد صنفی متخلف در این شهرستان از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان روز بیست پنجم این ماه خبر داد.
قفثقغ
شهردار گیلانغرب ؛
مطلع الفجر:شهردار گیلانغرب گفت:حقیقتاًمحیط شهری و عناصر موجود در آن،نقش بسیار مهمی در شکل گیری تعاملات اجتماعی والقای مفاهیم فرهنگی، اجتماعی دارداز این رو شهرداری تصمیم به نصب دستگاه تلویزیونی شهری در سطح شهر گیلانغرب گرفت.
بلبیلیب
رییس شورای شهر گیلانغرب ؛
مطلع الفجر:رییس شورای شهر گیلانغرب از بررسی مسائل ومشکلات شهرکهای حاشیه شهر گیلانغرب در نشستی با حضور مسئولین و نمایندگان مردم در فرمانداری شهرستان خبر داد.
خرید گندم
حیدرپور خبر داد
مطلع الفجر:مدیر جهاد کشاورزی گیلانغرب گفت:پیش بینی می شود امسال از سطح 23 هزار و 450 هکتار از مزارع گندم این شهرستان 40 هزار تن محصول برداشت شود.
4545
رئیس اداره تبلیغات گیلانغرب خبر داد:
مطلع الفجر:آیین معنوی اعتکاف از سحرگاه ۱۲ اردیبهشت آغاز و اعتکاف معتکفین بعد از سه روز روزه گرفتن و دو شب در مسجد ماندن، با افطاری روز ۱۴ اردیبهشت به پایان می‌رسد
ایوانی
ایوانی
مطلع الفجر:مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گیلانغرب از هزینه بیش از 53میلیون و 750هزار ریالی برای تقویت بنیه تحصیلی به 78مددجو دانشجو تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان خبر داد.
اقامت نوروزی گیلانغرب
اکبری در گفتگو با مطلع الفجر
مطلع الفجر:فرماندار گیلانغرب از اقامت بیش از 46 هزار نفر مسافر نوروزی در این شهرستان خبر داد.
مطلع الفجر:فرماندار گیلانغرب:تاکنون نزدیک به 18 هزار نفر از جاذبه های دیدنی گیلانغرب دیدن کرده اند
فرماندار گیلانغرب
مطلع الفجر:فرماندار گیلانغرب گفت: تا پایان روز هشتم فروردین 94 به طور میانگین جاذبه های طبیعی و تاریخی گیلانغرب رزانه میزبان دو هزار نفر بوده است

صفحه‌ها