نمایش 1 - 10 از 672
فرمانده سپاه گیلانغرب؛
مطلع الفجر:فرمانده سپاه ناحیه گیلانغرب اظهار داشت : مرحله اول گام دوم رزمایش کمک مومنانه درشهرستان گیلانغرب همزمان با عید سعید قربان آغاز شد.
معرفی شهدای عملیات مرصاد؛
مطلع الفجر :شهید نادری همواره در بازی های کودکانه خود با برادرانش سینه ستبر و فراخش را بالا می انداخت و گفت این سینه لایق شهادت است و من به شهادت افتخار میکنم .
جانشین گردان خیبر و رزمنده عملیات مرصاد:
مطلع الفجر:ماموریت رزمندگان تیپ مسلم بن عقیل(ع)در جریان عملیات مرصاد چنین بود که با اجرای عملیات تاخیری جلوی پیشروی احتمالی دشمن به سمت گیلانغرب و ایلام را بگیرد،این تیپ علیرغم استعداد کم نیرو و تجهیزات توانست لیاقت خود را در مقام مدافع پادگانهای سلمان فارسی و حتی ابوذر به منصه ظهور بنشاند.
امام جمعه گیلانغرب؛
مطلع الفجر:امام جمعه گیلانغرب گفت: مجلس یازدهم با توجه به مدیریت جهادی و روحیه انقلابی، می تواند نوید بخش اصلاح وضعیت نابسامان اقتصادی و معیشتی مردم باشد.
رییس دادگستری گیلانغرب؛
مطلع الفجر:رییس دادگستری گیلانغرب گفت: پنج هزار و ۷۵۹ پرونده در سال گذشته وارد حوزه قضایی این شهرستان شد که پنج هزار و ۲۶۳ پرونده آن مختومه شده است.
حجت الاسلام چراغی؛
مطلع الفجر:رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گیلانغرب گفت:عملیات افتخار آفرین بیت المقدس و فتح الفتوح آزادسازی خرمشهر قهرمان از نقاط عطف دفاع مقدس هشت ساله ملت ایران است
فرماندار گیلانغرب خبر داد؛
مطلع الفجر: فرماندار گیلانغرب از آغاز تبادل کالا از مرز سومار خبر داد و گفت: مجوز تجار از سوی گمرک این کشور تمدید می شود.
مطلع الفجر:دادستان عمومی شهرستان گیلانغرب از گزارش و کشف کیک های حاوی قرص در شهرستان گیلانغرب خبرداد.
مطلع الفجر:رابط ستاد مردمی راهبری پیشرفت جامع(نهضت اجتماعی شهرستان گیلانغرب ) از برگزاری اولین عهدواره ملی پیشرفت به فراخور کشور در شهرستان گیلانغرب خبر داد.
مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گیلانغرب؛
مطلع الفجر :با حضور طبیعت دوستان ۳۰۰ هکتار از منابع طبیعی منطقه «مله‌نی»گیلانغرب بذرکاری شد.

صفحه‌ها